Tady jsem.

jana jako čertík

Jana Adamová, pozdní dvacátnice, jsem vdaná, máme dvě děti, jeden dům a moře lásky.

V tomto domě je jedna místnost jen pro mě. Je to moje oáza klidu i nervů. Je to moje dílna, ateliér, pracovna, balírna, tvůrčí místo, kde jsem to, co jsem.

Jsem  kreativní  duše.

Pro to, co dělám, jsem maximálně zapálená a naplno využívám každý den z cyklu.

V tvorbě jsem pohlcena světem barev, tvarů, kombinací, extrémy, nápady. A všechno tohle, když do sebe zapadne, vznikne originální kousek, který máš jen ty.

Cesta k šicímu stroji u mě ale nevedla přes designovou školu, krejčovství nebo oděvní a návrhářskou školu. Vyšla jsem z jednoho kurzu a byla jsem lapena. Naučím se to, co zrovna cítím, že chci umět. Jsem v neustálém procesu inspirace a ta se přetváří. Když nemůžu spát nebo se chci uklidnit, vybavím si sklad látek a kombinuji. Pro tebe, pro sebe, pro děti, prostě pro všechny.

Já  jsem  Ty.

Taky mám břicho v legínách a večer čekám, až přijde můj muž Kája domů, aby si vzal Lumpíka a Neviňátko do parády a já jsem mohla jít nahoru tvořit. Těším se na svoje látkové království, na to, jak si nalakuju nehty, dám čokoládu a založím třicátý pátý kaligrafický deníček. A jak ušiju kousek, ze kterého si sedneš na zadek, protože vyjadřuje autenticky to, kdo opravdu jsi uvnitř sebe.

Jsem  hodně  na  všebarevné  vzory.

Květiny, abstrakce, dětské motivy, geometrie….Všude a do všech odvětví prostě vpijem barvy. Svět černou zná. Ale takhle šeříkovou? Smaragd? A co cardinal nebo hořčicová?

Prostě barvy tu jsou, tak nebudem je ignorovat!

Jdeš  do  barevného  světa  se  mnou?

jana jako andílek

Čím barevnější a šílenější,
tím jsem živější.

Cítím, kde je Tvoje hranice kreativity. S metrem a slovem Tě převedu přes ten most, který stojí mezi Tebou a svobodou vynést svoji osobnost. Kdy tě můžu očekávat?

logo růžové lumpík a neviňátko

kousek každého z nás

Jana Adamová / tel: 737 670 952 / e-mail: siju@janaadamova.cz