S čím ti můžu pomoct?

ušitá čepice a nákrčník

Šití na míru

Už nechceš potkat na oslavě známých paní, co má ty stejné šaty? Toužíš po oblečení, které vyjadřuje tvé opravdové já? A co víc, které ti sedne jako ulité a maximálně lichotí? Ráda bys nápadité oblečení pro děti, které vydrží déle, než do dalšího růstového skoku?

Nech si ušít kousek, který nebudeš chtít sundat! Co vymyslíme?

ušité kalhoty na miminko

Hotovky

Mikinošaty, Mikiny, Trička dámská, Sukně dámské, Softshell kalhoty a bundy dětské, Šátkošály, Legíny, Čepice, čelenky a nákrčníky… Rychlá akce na sítích aneb kdo dřív přijde, ten dřív nosí! Máš na mém FB či IG  zapnuté upozornění, aby ti nic neuteklo?

tričko a kalhoty

Individuální a zážitkové kurzy šití

Kurz šitý na míru! Provedu tě tím báječným procesem šití za hmatatelnými výsledky. Zážitkové šití – ušij a odnes si. Mám látky, galanterii, ozdoby a doplňky, mám zkušenosti a radost z toho, že Tě můžu do svého světa tvoření pustit! Nečekej! Jindy, než teď, to dřív zažít nejde!

3,5h u mě v dílně – 3200,- Kč (v ceně všechno, co si budeš ke kousku přát a potřebovat)

ušitá bunda na míru

Prodej látek

Nejsem žádnej troškař! Když něco dělám, tak pořádně! Látek beru navíc nejen pro sebe, ale i pro tebe a každou, která prostě potřebuje vzít a jít. Na Vyškovsku šije plno maminek a proto v srdci Vyškova sídlí tajná místnost, kde nebudeš jako Alenka, ztracená, tohle je říše, kde přesně víš, že sem patříš. Dveře jsou Ti, drahá, dokořán otevřené.

Navíc eshopy jsou mnou prověřené, prohloubené skutečnými setkáními a proto s klidným svědomím můžu doporučit dál. Tak kdy Tě můžu čekat?

ušitá souprava

Konzultace

Někde to vázne a chce se ti brečet? Pořád to měříš, zkoušíš a není to ono?

1,5 hodinová konzultace je tu od toho, aby Tě šití bavilo! Je to přece relax – tvořit něco, co bylo jen ve Tvé hlavě. Projdeme to krok za krokem včetně střihu, ze kterého si vycházela a zjistíme, kde se stala chybka. Jako dáreček si odneseš fešácký štítek nebo nějaký zbytek látky, který v Tvém podání ještě zažije svůj moment slávy. Těším se!

 

1,5h – 550,- Kč

Dostáváš oblečení od ženy zahalené ve svém koníčku,
která je ve svém živlu tvoření.

logo růžové lumpík a neviňátko

kousek každého z nás

Jana Adamová / tel: 737 670 952 / e-mail: siju@janaadamova.cz